Sklepy internetowe na oprogramowaniu sStore – platforma do prowadzenia sklepów internetowych sklepyWWW.pl – mają pełną i dwustronną integrację z serwisem Allegro.pl!

Szczególnie od wersji oprogramowania 4.1.7 i 4.1.8 jeszcze więcej posiadają funkcji i poprawek w działaniu modułu Allegro w sklepie.

 

 

sklep internetowy

Jak działa integracja sklepu z serwisem Allegro.pl?

Do sklepu dodajemy w łatwy sposób nazwę produktu, opis, zdjęcia, cenę i ilość dostępnych produktów. Wszystkie produkty są prezentowane w sklepie zgodnie z ustawieniami. Jeżeli chcemy wystawić produkty w serwisie Allegro to w łatwy sposób wystawiamy je poprzez panel administracyjny sklepu – wcześniej trzeba mieć konto w serwisie Allegro.pl oraz skonfigurować moduł allegro w sklepie, zgodnie z instrukcją». Produkt zostanie wystawiony w serwisie Allegro.pl z opisem , zdjęciami ( nie trzeba będzie płacić za dodatkowe zdjęcia ), szablonem aukcji.

Gdy w serwisie Allegro.pl produkt się sprzeda to w sklepie internetowym utworzy się zamówienie z tym produktem i kupującym w serwisie Allegro.pl.Od stanu magazynowego odejmie się stan produktu kupionego w serwisie Allegro.pl.Klient będzie automatycznie informowany o każdej realizacji zamówienia. Otrzyma też na e-mail fakturę wystawioną w sklepie internetowym. Otrzyma też informację o zaksięgowaniu płatności o wysłaniu przesyłki.

Gdy wystawiliśmy w serwisie Allegro.pl produkt, którego mieliśmy tylko 1 sztukę i gdy on sprzedał się w sklepie internetowym to w serwisie Allegro.pl aukcja automatycznie zostanie zakończona.

Gdy wystawiliśmy w sklepie 10 produktów i 10 wystawiliśmy również w serwisie Allegro.pl, i gdy 3 produkty zostaną sprzedane w sklepie internetowym,to oprogramowanie sklepu automatycznie zmieni stany dostępności w serwisie Allegro.pl.

Korzystając z modułu allegro w sklepie możemy też korzystać z wszystkich darmowych szablonów aukcji, panelu aukcji trwających i panelu aukcji zakończonych. A także z darmowych i ciekawych galerii zdjęć, które będą wyświetlały się w szablonie aukcji.

 

 

Skonfiguruj moduł allegro w swoim sklepie – https://pomoc.sstore.pl/sklep-internetowy-40-allegro-webapi-inf-243.html »

Masz pytania, napisz do nas »