E-mail marketing: jak wykorzystać potężne narzędzia do budowania relacji z klientami

E-mail marketing to jeden z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do klientów i zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym. Stanowi on formę komunikacji bezpośredniej, która pozwala na budowanie relacji z klientami, informowanie ich o nowościach i promocjach, a także personalizowanie oferty.

W dzisiejszym świecie, w którym ludzie są bombardowani informacjami ze wszystkich stron, e-mail marketing jest doskonałym sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Dzięki dobrze zaprojektowanej kampanii e-mail marketingowej możesz dotrzeć do swoich klientów w miejscu, w którym oni są, i dostarczyć im treści, które są dla nich interesujące i wartościowe.

W tym artykule omówimy, jak wykorzystać e-mail marketing do budowania relacji z klientami i zwiększania sprzedaży w sklepie internetowym. Dowiesz się, jak tworzyć skuteczne kampanie e-mail marketingowe, jak korzystać z zaawansowanych narzędzi do personalizacji i jak mierzyć efektywność swoich działań.

Jak wykorzystać e-mail marketing do budowania relacji z klientami w sklepie internetowym

Budowanie relacji z klientami to klucz do sukcesu w każdym biznesie, ale jest to szczególnie ważne w przypadku sklepów internetowych. E-mail marketing jest doskonałym sposobem na nawiązanie kontaktu z klientami i utrzymanie ich zaangażowania.

Oto kilka wskazówek, jak wykorzystać e-mail marketing do budowania relacji z klientami w sklepie internetowym:

 • Wysyłaj regularne newslettery, które dostarczają wartościowych treści, takich jak wskazówki dotyczące zakupów, porady dotyczące produktów lub artykuły na temat branży.
 • Informuj o nowościach i promocjach, aby Twoi klienci byli na bieżąco z tym, co oferuje Twój e-sklep.
 • Personalizuj swoje e-maile, aby były dopasowane do zainteresowań i potrzeb Twoich klientów. Możesz to zrobić, korzystając z danych, które zebrałeś o nich na stronie internetowej sklepu.
 • Zadbaj o to, aby Twoje e-maile były dobrze napisane i estetyczne.

 

Jak wykorzystać e-mail marketing do zwiększania sprzedaży w sklepie internetowym

E-mail marketing może być również skutecznym narzędziem do zwiększania sprzedaży w sklepie internetowym. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić:

 • Oferuj zniżki i promocje, aby zachęcić klientów do zakupów. Możesz to zrobić, wysyłając e-maile z promocjami do klientów, którzy dokonali zakupu w Twoim sklepie internetowym, lub do klientów, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową, ale nie dokonali zakupu.
 • Przeprowadzaj kampanie e-mailowe z produktami lub usługami, które są powiązane z zainteresowaniami Twoich klientów. Możesz to zrobić, korzystając z danych, które zebrałeś o nich na stronie internetowej sklepu.
 • Wykorzystaj remarketing, aby dotrzeć do klientów, którzy już odwiedzili Twoją stronę internetową lub dokonali zakupu. Możesz to zrobić, wysyłając im e-maile z produktami lub usługami, które mogą ich zainteresować.
 • Automatyzuj swoje kampanie e-mail marketingowe, aby oszczędzić czas i pieniądze. Możesz to zrobić, używając narzędzia do automatyzacji marketingu, które automatycznie wysyła e-maile do klientów na podstawie określonych kryteriów.
 • Nawołuj do działania w swoich wiadomościach e-mail. Powiedz swoim subskrybentom, co chcesz, aby zrobili, na przykład kliknęli link, odwiedzili Twoją stronę internetową lub dokonali zakupu.

 

Podsumowanie

E-mail marketing to potężne narzędzie, które może pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe w sklepie internetowym. Wykorzystując odpowiednie techniki i narzędzia, możesz budować relacje z klientami i zwiększać sprzedaż.

Oto kilka dodatkowych wskazówek, które mogą być pomocne dla sklepów internetowych:

 • Upewnij się, że Twoje e-maile są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Większość osób korzysta obecnie z telefonów komórkowych lub tabletów do sprawdzania poczty elektronicznej, więc ważne jest, aby Twoje e-maile były dobrze widoczne i czytelne na tych urządzeniach.
 • Testuj różne wersje e-maili, aby sprawdzić, co jest najbardziej efektywne dla Twojej grupy odbiorców. Użyj narzędzi do testowania A/B, by ocenić, które nagłówki, treści i grafiki generują najwięcej kliknięć i konwersji
 • Twoje wiadomości e-mail powinny być atrakcyjne wizualnie i zawierać treści, które zainteresują Twoich subskrybentów. Możesz dodawać zdjęcia, filmy i infografiki, aby urozmaicić swoje wiadomości e-mail.
 • Używaj do wysyłania e-maili i newsletterów odpowiednich narzędzi: musisz wiedzieć, że standardowe serwery, na których instalowane są strony internetowe i sklepy internetowe, nie za bardzo nadają się do masowej wysyłki e-mail marketingowej, ponieważ mają różnego rodzaju ograniczenia i limity, aby przestrzegać polityki antyspamowej.
 • Aby skutecznie wykorzystać potencjał e-mail marketingu i automatyzacji marketingu w sklepie internetowym lub na stronie www, warto skorzystać z profesjonalnych narzędzi. Dzięki nim możesz wysyłać wiadomości e-mail do dużych grup odbiorców, automatyzować procesy marketingowe i zwiększyć efektywność swoich działań!

 

Jako agencja interaktywna eBiznes.pl, specjalizujemy się w optymalizacji działań e-mail marketingowych i automatyzacji marketingu dla sklepów internetowych oraz stron www. W dalszej części tego artykułu zaprezentujemy najlepsze narzędzia z Polski i z zagranicy, które wspomogą Cię w osiąganiu Twoich celów marketingowych.

 

E-mail marketing i automatyzacja marketingu w sklepie internetowym: najlepsze polskie i międzynarodowe narzędzia!

Na rynku polskim dostępnych jest wiele różnych narzędzi i serwisów internetowych, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych i stron www w e-mail marketingu i automatyzacji marketingu. Oto kilka z nich:

1. GetResponse

Jest to jedno z najbardziej znanych narzędzi do e-mail marketingu, które oferuje również funkcje automatyzacji. Pozwala na tworzenie zaawansowanych kampanii e-mail, landing pages („Landing page” strona internetowa, na którą użytkownik trafia po kliknięciu w link reklamowy, link w wiadomości e-mail), a także webinarów. Jest intuicyjny i oferuje wiele szablonów, co ułatwia szybkie rozpoczęcie działań.

GetResponse to jedna z najpopularniejszych platform do e-mail marketingu na świecie. Oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.

Do najważniejszych funkcji GetResponse należą:

 • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mailowych. GetResponse oferuje prosty edytor e-maili, który umożliwia tworzenie profesjonalnych kampanii e-mailowych. Platforma oferuje również szeroki wybór szablonów e-mailowych, które można dostosować do własnych potrzeb.
 • Zarządzanie listami subskrybentów. GetResponse umożliwia tworzenie i zarządzanie listami subskrybentów. Platforma oferuje również narzędzia do zbierania adresów e-mail, takie jak formularze subskrypcyjne i pop-upy.
 • Śledzenie statystyk kampanii. GetResponse oferuje szczegółowe statystyki kampanii e-mailowych. Platforma pozwala śledzić takie wskaźniki, jak otwarcia, kliknięcia, odsyłki i konwersje.
 • Personalizacja e-maili. GetResponse umożliwia personalizację e-maili na podstawie danych o subskrybentach. Platforma oferuje takie funkcje, jak śledzenie zachowań subskrybentów, segmentacja list subskrybentów i personalizacja treści e-maili.
 • Automatyzacja marketingu. GetResponse oferuje szeroki zakres funkcji automatyzacji marketingu. Platforma umożliwia tworzenie automatyzacji marketingowych, takich jak serie e-maili powitalnych, kampanie ponownego zaangażowania lub kampanie cross-sellingu.

GetResponse oferuje również szereg dodatkowych funkcji, które mogą być przydatne dla właścicieli sklepów internetowych. Należą do nich:

 • Reklamy e-mailowe. GetResponse oferuje możliwość tworzenia i wysyłania reklam e-mailowych. Reklamy e-mailowe to skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie świadomości marki.
 • Witryny internetowe. GetResponse oferuje możliwość tworzenia i hostingu prostych witryn internetowych. Witryny internetowe GetResponse są łatwe w obsłudze i mogą być wykorzystane do promowania sklepu internetowego.
 • Analityka marketingowa. GetResponse oferuje narzędzia do analizy marketingowej, które pomagają śledzić efektywność kampanii marketingowych.

GetResponse jest dostępne w 27 językach, w tym w języku polskim. Platforma oferuje również bezpłatną wersję próbną, która pozwala przetestować jej możliwości przed zakupem.

Oto kilka zalet GetResponse:

 • Szeroki zakres funkcji. GetResponse oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.
 • Łatwość użytkowania. GetResponse jest łatwy w obsłudze, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w e-mail marketingu.
 • Dostępność. GetResponse jest dostępne w wielu językach, w tym w języku polskim.
 • Cena. GetResponse oferuje konkurencyjne ceny, które są dostosowane do potrzeb różnych firm.

Podsumowując, GetResponse to potężne narzędzie, które może pomóc właścicielom sklepów internetowych w osiąganiu celów biznesowych. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, łatwość użytkowania i konkurencyjne ceny.

2. FreshMail

FreshMail to polska platforma do e-mail marketingu, która oferuje szeroką gamę funkcji, od prostych newsletterów po zaawansowane funkcje automatyzacji. FreshMail jest znany ze swojej użyteczności i wsparcia technicznego w języku polskim.

FreshMail to polska platforma do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu. Oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.

Do najważniejszych funkcji FreshMail należą:

 • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mailowych. FreshMail oferuje prosty edytor e-maili, który umożliwia tworzenie profesjonalnych kampanii e-mailowych. Platforma oferuje również szeroki wybór szablonów e-mailowych, które można dostosować do własnych potrzeb.
 • Zarządzanie listami subskrybentów. FreshMail umożliwia tworzenie i zarządzanie listami subskrybentów. Platforma oferuje również narzędzia do zbierania adresów e-mail, takie jak formularze subskrypcyjne i pop-upy.
 • Śledzenie statystyk kampanii. FreshMail oferuje szczegółowe statystyki kampanii e-mailowych. Platforma pozwala śledzić takie wskaźniki, jak otwarcia, kliknięcia, odsyłki i konwersje.
 • Personalizacja e-maili. FreshMail umożliwia personalizację e-maili na podstawie danych o subskrybentach. Platforma oferuje takie funkcje, jak śledzenie zachowań subskrybentów, segmentacja list subskrybentów i personalizacja treści e-maili.
 • Automatyzacja marketingu. FreshMail oferuje szeroki zakres funkcji automatyzacji marketingu. Platforma umożliwia tworzenie automatyzacji marketingowych, takich jak serie e-maili powitalnych, kampanie ponownego zaangażowania lub kampanie cross-sellingu.

FreshMail oferuje również szereg dodatkowych funkcji, które mogą być przydatne dla właścicieli sklepów internetowych. Należą do nich:

 • Reklamy e-mailowe. FreshMail oferuje możliwość tworzenia i wysyłania reklam e-mailowych. Reklamy e-mailowe to skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie świadomości marki.
 • Witryny internetowe. FreshMail oferuje możliwość tworzenia i hostingu prostych witryn internetowych. Witryny internetowe FreshMail są łatwe w obsłudze i mogą być wykorzystane do promowania sklepu internetowego.
 • Analityka marketingowa. FreshMail oferuje narzędzia do analizy marketingowej, które pomagają śledzić efektywność kampanii marketingowych.

FreshMail jest dostępne w języku polskim. Platforma oferuje również bezpłatną wersję próbną, która pozwala przetestować jej możliwości przed zakupem.

Oto kilka zalet FreshMail:

 • Szeroki zakres funkcji. FreshMail oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.
 • Łatwość użytkowania. FreshMail jest łatwy w obsłudze, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w e-mail marketingu.
 • Dostępność. FreshMail jest dostępne w języku polskim.
 • Cena. FreshMail oferuje konkurencyjne ceny, które są dostosowane do potrzeb różnych firm.

Podsumowując, FreshMail to potężne narzędzie, które może pomóc właścicielom sklepów internetowych w osiąganiu celów biznesowych. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, łatwość użytkowania i konkurencyjne ceny.

Oto kilka dodatkowych informacji o FreshMail:

 • FreshMail zostało założone w 2007 roku w Krakowie.
 • Platforma ma ponad 100 000 klientów w Polsce i na całym świecie.
 • FreshMail jest partnerem wielu firm technologicznych, takich jak Google, Facebook i Microsoft.

FreshMail jest dobrym wyborem dla właścicieli sklepów internetowych, którzy szukają platformy do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, która jest:

 • łatwa w obsłudze
 • dostępna w języku polskim
 • oferująca szeroki zakres funkcji
 • konkurencyjna cenowo.

 

 

3. SALESmanago

To kompleksowe narzędzie do automatyzacji marketingu, które oferuje również funkcje e-mail marketingu. Jest to polska firma, która zdobyła uznanie również na rynkach zagranicznych. SALESmanago jest szczególnie polecane dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

SALESmanago to platforma do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, która została stworzona specjalnie dla sklepów internetowych. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.

Do najważniejszych funkcji SALESmanago należą:

 • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mailowych. SALESmanago oferuje prosty edytor e-maili, który umożliwia tworzenie profesjonalnych kampanii e-mailowych. Platforma oferuje również szeroki wybór szablonów e-mailowych, które można dostosować do własnych potrzeb.
 • Zarządzanie listami subskrybentów. SALESmanago umożliwia tworzenie i zarządzanie listami subskrybentów. Platforma oferuje również narzędzia do zbierania adresów e-mail, takie jak formularze subskrypcyjne i pop-upy.
 • Śledzenie statystyk kampanii. SALESmanago oferuje szczegółowe statystyki kampanii e-mailowych. Platforma pozwala śledzić takie wskaźniki, jak otwarcia, kliknięcia, odsyłki i konwersje.
 • Personalizacja e-maili. SALESmanago umożliwia personalizację e-maili na podstawie danych o subskrybentach. Platforma oferuje takie funkcje, jak śledzenie zachowań subskrybentów, segmentacja list subskrybentów i personalizacja treści e-maili.
 • Automatyzacja marketingu. SALESmanago oferuje szeroki zakres funkcji automatyzacji marketingu. Platforma umożliwia tworzenie automatyzacji marketingowych, takich jak serie e-maili powitalnych, kampanie ponownego zaangażowania lub kampanie cross-sellingu.

SALESmanago oferuje również szereg dodatkowych funkcji, które mogą być przydatne dla właścicieli sklepów internetowych. Należą do nich:

 • Chatboty. SALESmanago oferuje możliwość tworzenia i zarządzania chatbotami, które mogą być wykorzystane do obsługi klienta na stronie internetowej sklepu internetowego.
 • Reklamy online. SALESmanago oferuje możliwość tworzenia i zarządzania reklamami online w różnych kanałach, takich jak Google Ads, Facebook Ads czy LinkedIn Ads.
 • Analityka marketingowa. SALESmanago oferuje narzędzia do analizy marketingowej, które pomagają śledzić efektywność kampanii marketingowych.

SALESmanago jest dostępne w języku polskim. Platforma oferuje również bezpłatną wersję próbną, która pozwala przetestować jej możliwości przed zakupem.

Oto kilka zalet SALESmanago:

 • Szeroki zakres funkcji. SALESmanago oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.
 • Specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych. SALESmanago została stworzona specjalnie dla sklepów internetowych, dlatego oferuje funkcje, które są przydatne dla tego typu firm.
 • Łatwość użytkowania. SALESmanago jest łatwa w obsłudze, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w e-mail marketingu.

Podsumowując, SALESmanago to potężne narzędzie, które może pomóc właścicielom sklepów internetowych w osiąganiu celów biznesowych. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, łatwość użytkowania i jest specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych.

Oto kilka dodatkowych informacji o SALESmanago:

 • SALESmanago została założona w 2007 roku w Krakowie.
 • Platforma ma ponad 30 000 klientów w Polsce i na całym świecie.
 • SALESmanago jest partnerem wielu firm technologicznych, takich jak Google, Facebook i Microsoft.

SALESmanago jest dobrym wyborem dla właścicieli sklepów internetowych, którzy szukają platformy do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, która jest:

 • specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych
 • łatwa w obsłudze
 • oferująca szeroki zakres funkcji

W porównaniu do innych platform, takich jak GetResponse czy Mailchimp, SALESmanago oferuje bardziej zaawansowane funkcje automatyzacji marketingu i integracji z innymi systemami.

4. User.com

Jest to kolejna platforma, która oferuje kompleksowe rozwiązania do automatyzacji marketingu – jest również dostępna w języku polskim. Obejmuje również e-mail marketing, chatboty, analizę zachowań użytkowników i wiele innych.

User.com to platforma do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, która została stworzona specjalnie dla sklepów internetowych. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.

Do najważniejszych funkcji User.com należą:

 • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mailowych. User.com oferuje prosty edytor e-maili, który umożliwia tworzenie profesjonalnych kampanii e-mailowych. Platforma oferuje również szeroki wybór szablonów e-mailowych, które można dostosować do własnych potrzeb.
 • Zarządzanie listami subskrybentów. User.com umożliwia tworzenie i zarządzanie listami subskrybentów. Platforma oferuje również narzędzia do zbierania adresów e-mail, takie jak formularze subskrypcyjne i pop-upy.
 • Śledzenie statystyk kampanii. User.com oferuje szczegółowe statystyki kampanii e-mailowych. Platforma pozwala śledzić takie wskaźniki, jak otwarcia, kliknięcia, odsyłki i konwersje.
 • Personalizacja e-maili. User.com umożliwia personalizację e-maili na podstawie danych o subskrybentach. Platforma oferuje takie funkcje, jak śledzenie zachowań subskrybentów, segmentacja list subskrybentów i personalizacja treści e-maili.
 • Automatyzacja marketingu. User.com oferuje szeroki zakres funkcji automatyzacji marketingu. Platforma umożliwia tworzenie automatyzacji marketingowych, takich jak serie e-maili powitalnych, kampanie ponownego zaangażowania lub kampanie cross-sellingu.

User.com oferuje również szereg dodatkowych funkcji, które mogą być przydatne dla właścicieli sklepów internetowych. Należą do nich:

 • Chatboty. User.com oferuje możliwość tworzenia i zarządzania chatbotami, które mogą być wykorzystane do obsługi klienta na stronie sklepu internetowego.
 • Reklamy online. User.com oferuje możliwość tworzenia i zarządzania reklamami online w różnych kanałach, takich jak Google Ads, Facebook Ads czy LinkedIn Ads.
 • Analityka marketingowa. User.com oferuje narzędzia do analizy marketingowej, które pomagają śledzić efektywność kampanii marketingowych.

User.com jest dostępne w języku polskim. Platforma oferuje również bezpłatną wersję próbną, która pozwala przetestować jej możliwości przed zakupem.

Oto kilka zalet User.com:

 • Szeroki zakres funkcji. User.com oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc właścicielom sklepów internetowych w budowaniu relacji z klientami i zwiększaniu sprzedaży.
 • Specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych. User.com została stworzona specjalnie dla sklepów internetowych, dlatego oferuje funkcje, które są przydatne dla tego typu firm.
 • Łatwość użytkowania. User.com jest łatwa w obsłudze, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w e-mail marketingu.

Podsumowując, User.com to potężne narzędzie, które może pomóc właścicielom sklepów internetowych w osiąganiu celów biznesowych. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, łatwość użytkowania i jest specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych.

User.com jest dobrym wyborem dla właścicieli sklepów internetowych, którzy szukają platformy do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, która jest:

 • specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych
 • łatwa w obsłudze
 • oferująca szeroki zakres funkcji

W porównaniu do innych platform, takich jak GetResponse czy Mailchimp, User.com oferuje bardziej zaawansowane funkcje automatyzacji marketingu i integracji z innymi systemami.

Oto kilka różnic między User.com a innymi platformami e-mail marketingu i automatyzacji marketingu:

 • User.com oferuje bardziej zaawansowane funkcje automatyzacji marketingu. Platforma umożliwia tworzenie bardziej złożonych automatyzacji, które mogą reagować na różne zdarzenia, takie jak zakupy, odwiedziny na stronie internetowej lub otwarcie e-maila.
 • User.com oferuje szeroki zakres integracji z innymi systemami. Platforma współpracuje z wieloma popularnymi systemami, takimi jak CRM, e-commerce, księgowość i marketing automation.

 

 

 

5.  MailerLite 

MailerLite to platforma do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, która pomaga sklepom internetowym budować relacje z klientami.

MailerLite oferuje szeroką gamę funkcji, które pozwalają na wysyłanie skutecznych kampanii e-mail, w tym:

 • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mail: MailerLite oferuje szeroki wybór szablonów e-mail, które można dostosować do własnych potrzeb. Platforma umożliwia również tworzenie kampanii e-mail za pomocą kreatora e-mail, który jest łatwy w obsłudze.
 • Automatyzacja marketingu: MailerLite oferuje szereg funkcji automatyzacji marketingu, które pozwalają na wysyłanie automatycznych wiadomości e-mail do klientów w oparciu o określone zdarzenia, takie jak zapisanie się do newslettera lub zakup produktu.
 • Segmentacja odbiorców: MailerLite umożliwia segmentację listy e-mail na podstawie różnych kryteriów, takich jak lokalizacja, zainteresowania lub historia zakupów. Dzięki temu można wysyłać bardziej dostosowane wiadomości e-mail, które są bardziej prawdopodobne, że zostaną przeczytane.
 • Raportowanie i analiza: MailerLite oferuje szeroki zakres raportów i analiz, które pomagają w śledzeniu skuteczności kampanii e-mail. Raporty pokazują między innymi liczbę otwartych wiadomości e-mail, kliknięć w linki i konwersji.
 • Integracja z innymi platformami: MailerLite integruje się z wieloma popularnymi platformami e-commerce, takimi jak sStore, WooCommerce, PrestaShop i Magento. Dzięki temu można łatwo wysyłać wiadomości e-mail do klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym.

MailerLite jest dobrym wyborem dla sklepów internetowych, które chcą:

 • Budować relacje z klientami poprzez e-mail marketing
 • Wysyłać skuteczne kampanie e-mail
 • Automatyzować proces marketingu e-mail
 • Segmentować listę e-mail
 • Śledzić skuteczność kampanii e-mail

 

 

 

 

6. Trustisto

Trustisto to zaawansowana platforma skoncentrowana na zarządzaniu opiniami klientów oraz wzmacnianiu zaufania w kontekście e-commerce. Mimo, że jej główna specjalizacja nie obejmuje bezpośrednio e-mail marketingu, funkcjonalności oferowane przez Trustisto, takie jak agregacja opinii i recenzji, można efektywnie włączyć do strategii e-mail marketingowej. Wykorzystanie autentycznych opinii w komunikacji mailowej może znacząco podnieść wskaźniki konwersji oraz umocnić relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami. W erze, gdzie zaufanie klienta jest kluczem do sukcesu w handlu online, platformy takie jak Trustisto stanowią nieocenione narzędzie dla marketerów dążących do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej w Internecie!

Trustisto to serwis, który pomaga właścicielom sklepów internetowych zwiększać konwersję poprzez wykorzystanie społecznego dowodu słuszności (social proof). Serwis pozwala wyświetlać na stronie sklepu internetowego informacje o tym, ile osób kupiło dany produkt lub usługę, a także o tym, jakie opinie wystawili inni klienci.

Trustisto oferuje następujące funkcje:

 • Wyświetlanie ilości zakupów. Trustisto pozwala wyświetlać na stronie sklepu internetowego informację o tym, ile osób kupiło dany produkt lub usługę. Informacja ta może być wyświetlana w postaci liczby, procentu lub gwiazdek.
 • Wyświetlanie opinii klientów. Trustisto pozwala wyświetlać na stronie sklepu internetowego opinie klientów o produktach lub usługach. Opinie mogą być wyświetlane w postaci listy, kafelka lub slidera.
 • Personalizacja. Trustisto pozwala personalizować wyświetlane informacje na podstawie danych o kliencie, takich jak historia zakupów czy przeglądane produkty.
 • Analityka. Trustisto oferuje narzędzia do analizy skuteczności wyświetlanych informacji.
 • Trust Basket: odzyskiwanie porzuconych koszyków w sklepie internetowym.
 • Email marketing: Skuteczny e-mail marketing dla sklepów e-commerce.

Zalety Trustisto to:

 • Skuteczność. Badania pokazują, że społeczny dowód słuszności może zwiększać konwersję o nawet 30%.
 • Łatwość użytkowania. Trustisto jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy zainstalować wtyczkę lub kod na stronie sklepu internetowego.
 • Dostępność. Trustisto jest dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim.

Trustisto to przydatne narzędzie dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą zwiększyć konwersję. Serwis jest łatwy w obsłudze i skuteczny.

autor: B.M. eBiznes.pl

E-mail marketing i automatyzacja marketingu to potężne narzędzia, które mogą pomóc sklepom internetowym budować relacje z klientami, zwiększać sprzedaż i poprawiać wyniki marketingowe.

Na rynku dostępnych jest wiele platform oferujących usługi e-mail marketingu i automatyzacji marketingu. W tym artykule przedstawiliśmy wybór najciekawszych i najpopularniejszych narzędzi, które warto wziąć pod uwagę.

Wybrane przez nas narzędzia oferują szeroką gamę funkcji, które mogą spełnić potrzeby sklepów internetowych o różnych rozmiarach i budżetach.

Wśród najważniejszych funkcji, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze platformy do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu, znajdują się:

 • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mail
 • Automatyzacja marketingu
 • Segmentacja odbiorców
 • Raportowanie i analiza
 • Integracja z innymi platformami

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepsze narzędzie do e-mail marketingu i automatyzacji marketingu dla Twojego sklepu internetowego.

Chcesz zwiększyć sprzedaż i poprawić wyniki marketingowe swojego sklepu internetowego?

Agencja marketingowa eBiznes.pl pomoże Ci w tym!

Oferujemy kompleksowe usługi marketingowe, w tym:

 • E-mail marketing 💌
 • Automatyzacja marketingu 🤖
 • Segmentacja odbiorców 👥
 • Raportowanie i analiza 📊
 • Integracja z innymi platformami 🔗

Dzięki naszym usługom możesz:

 • Budować relacje z klientami ❤️
 • Wysyłać skuteczne kampanie e-mail 🎯
 • Automatyzować proces marketingu e-mail 🤖
 • Segmentować listę e-mail 👥
 • Śledzić skuteczność kampanii e-mail 📊

 

Dedykowane strategie oraz narzędzia marketingowe, które proponujemy, zostaną precyzyjnie dostosowane do Twoich indywidualnych celów biznesowych.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu, aby poznać szczegóły naszej specjalistycznej oferty.

 

eBiznes.pl – Twoja droga do sukcesu!

📈 Z nami Twoja sprzedaż osiągnie nowy poziom!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego e-biznesu.

📞 Zadzwoń do nas  733 803 801  lub wyślij e-mail pomoc@ebiznes.pl i zacznij przekształcać swoje marzenia w rzeczywistość!

🌐 eBiznes.pl – Twój partner w świecie e-commerce!