Co zmieniło się w naszej firmie od początku 2019?

Minęła już połowa 2019 roku i chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami na temat tego, co wdrożyliśmy do tego czasu, jakie zmiany przygotowaliśmy dla Was, oraz co jeszcze będzie przygotowane i unowocześnione w najbliższym czasie.

Aby utrzymać przewagę na dzisiejszym, wysoce konkurencyjnym rynku e-commerce, szukamy kreatywnych i innowacyjnych koncepcji angażowania użytkowników internetu. Staramy się nasze 11 letnie doświadczenie przełożyć na dostosowywanie usług, aby były jak najlepsze dla klientów, chcących rozpocząć swój pierwszy e-biznes oraz tych, którzy kontynuują go już z powodzeniem.

Szukamy inspiracji w firmach, które odniosły duże, globalne sukcesy i staramy się wdrażać podobne lub lepsze rozwiązania, aby móc je przekazywać naszym klientom i partnerom. Dziękujemy za to, że wiele firm jest z nami już wiele lat i zachęcamy wszystkich, do robienia dalszych e-biznesów z nami w następnych latach.

Zachęcamy nowe firmy, które chcą rozpocząć swoją przygodę z e-biznesem i e-commerce do współpracy z nami. Od 11 lat zajmujemy się branżą e-commerce, posiadamy więc odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie, wydajną platformę sklepową, która cały czas jest udoskonalana oraz zespół fachowców, który pomoże „rozwinąć skrzydła” Twojej firmie w Internecie. Zespół naszych ekspertów e-commerce, pomoże Ci korzystać z najnowszych trendów w e-handlu, wdrażając plan dostosowany dla unikalnych potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy.

Sprawdź naszą ofertę

 

 

 

 

W branży e-commerce pojawiają się bezustanne zmiany i nowe trendy, a my staramy się je wdrażać i udostępniać naszym klientom.

W 2019 roku już wdrożyliśmy oraz jeszcze zmienimy:

– zmieniliśmy serwery na nowe, wydajniejsze i bardziej niezawodne oraz zmieniliśmy lokalizację serwerowni, aby strony szybciej się otwierały (przenieśliśmy serwery z Niemiec do Warszawy, do serwerowni firmy OVH);

– zmieniliśmy sposób wykonywania kopii bezpieczeństwa dla baz danych i plików – od teraz kopie zapasowe baz danych sklepów internetowych wykonywane są codziennie i przetrzymywane przez okres do 30 dni wstecz. Kopie plików (zdjęcia, grafika) są robione co tydzień w piątek i są dostępne do 3 ostatnich tygodni wstecz – kopie bezpieczeństwa są wysyłane na serwery do innej serwerowni – konkurencja nie ma takich możliwości;

– zmieniliśmy panel administracyjny sklepu na nowy (resposnywny – RWD), dzięki temu można go obsługiwać w łatwy sposób na urządzeniach mobilnych;

– oprogramowanie sklepu z nowymi funkcjami – dodaliśmy wiele nowych funkcji i usprawnień, ułatwiających obsługę sklepu;

– rozwijamy nowy moduł integracji z Allegro, dodając nowe funkcje i wprowadzając zmiany, które wprowadza Allegro w ostatnim czasie – nowe REST API Allegro;

– niebawem udostępnimy nowy panel do obsługi zamówień i rozliczeń pomiędzy firmą sStore a klientami – aby łatwiej można było kontrolować swoje usługi i zarządzać nimi;

– w najbliższym czasie zostanie udostępniony nowy moduł do obsługi dodatkowych funkcji po stronie serwera (przekierowania linków, lepsza obsługa poczty e-mail, i inne ciekawe funkcje);

– cały czas unowocześniamy nasze usługi i funkcje sklepów internetowych, zgodnie z sugestiami naszych klientów – zawsze chętnie czekamy na sugestie i oczekiwania klientów.

 

Masz jakieś sugestie w sprawie zmian? Czekamy na nie, napisz do nas.

 

Więcej informacji o nowościach i zmianach znajdziesz na naszym blogu https://blog.sstore.pl lub Facebooku https://www.facebook.com/eBiznesPL24/.

 

 

 

 

Zmiany pakietów i okresów rozliczeniowych

W ostatnim czasie obserwujemy jak wszystko i wszędzie drożeje np. prąd, gaz, paliwo, wywóz śmieci, wszelkiego rodzaju materiały, usługi, płace pracowników itd. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu firm, podwyżki tych cen są sporym obciążeniem finansowym, dlatego tak niechętnie zmienialiśmy, niektóre ceny naszych usług. Proszę nas jednak zrozumieć, nasze koszty utrzymania bardzo dużo również zwiększyły się – koszty serwerów, obsługi w serwerowni, koszty administratorów, pracowników, informatyków, itd. Ostatnia podwyżka w naszej firmie, dla niektórych usług, miała miejsce ok. dwóch lat temu. W tym czasie wiele zmieniło się w branży e-commerce i informatycznej. Także konkurencja znacznie podwyższyła ceny, często nawet kilkakrotnie, co można łatwo sprawdzić porównując ceny z naszymi. Porównując ceny, zwróć uwagę na to, że niektóre firmy stosują niższe ceny w pierwszym roku (często ceny w pierwszym roku u konkurencji są wyższe od naszych regularnych), ale w następnych latach trzeba zapłacić za usługę nawet o 80 % drożej, a to może być sporym zaskoczeniem i obciążeniem finansowym potem! U nas masz pewności, że ceny na pewno tak nie wzrosną!

Nasza firma również musiała zmienić trochę ceny, niektórych usług, przede wszystkim pakietów abonamentowych – zmiany cen pakietów obowiązują od lipca 2019 roku i będą obowiązywały w nowych okresach abonamentowych usług – przy przedłużaniu usług.

Zmieniając pakiety na nowe, dodaliśmy jednak więcej możliwości i mniej ograniczeń. Przede wszystkim nowe pakiety dla sklepów internetowych nie mają już limitów transferów danych – posiadają limity związane z ilością produktów w e-sklepie i miejsca zajmowanego na serwerze.
Informacje na temat nowych pakietów dla sklepów internetowych znajdują się na stronie https://sklepywww.pl/oprogramowanie-sklepu-cennik-sklep-internetowy-cena-zalozenia-sklepu/ .

Dla firm, które mogą mieć problemy z opłacaniem abonamentów rocznych, przygotowaliśmy nowe możliwości, nowe okresy rozliczeniowe, półroczne i kwartalne. Więc gdy kończy się Twój obecny abonament sklepu, możesz zmienić okres rozliczeniowy na inny, wysyłając e-mail do nas. Oczywiście najbardziej opłaca się płacić abonament roczny, bo najtaniej kosztuje!

Cały czas jednak mamy najlepszą ofertę na rynku, pomimo małych zmian w cenach abonamentów. Możesz to sprawdzić samemu, porównywając naszą ofertę z konkurencyjną!

Porównując ceny, zwróć uwagę na to, że niektóre firmy stosują niższe ceny w pierwszym roku (często ceny w pierwszym roku u konkurencji są wyższe od naszych regularnych), ale w następnych latach trzeba zapłacić za usługę nawet o 80 % drożej, a to może być sporym zaskoczeniem i obciążeniem finansowym potem! U nas masz pewności, że ceny na pewno tak nie wzrosną!

 

 

Zobacz film

Nie masz własnego sklepu internetowego, chcesz założyć nowoczesny e-sklep z podłączonymi hurtowniami i dropshipping?

Załóż własny e-sklep w dwie minuty i przetestuj za darmo, bez zobowiązań!

 

 

 

Masz już własny sklep internetowy ale potrzebujesz profesjonalnej grafiki dla sklepu?

Nie musisz poświęcać wielu godzin a nawet dni, na samodzielną edycję szablonu sklepu, możesz zlecić zaprojektowanie indywidualnego szablonu RWD profesjonalistom!

 

 

 

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z nowościami:

 

Połącz swój sklep internetowy z hurtownią, sprzedawaj tysiące produktów bez magazynu, sprzedawaj w modelu Dropshipping!

Szukasz pomysłu na e-biznes? Zmień swój e-sklep w internetowy pasaż handlowy i zarabiaj na polecaniu produktów – nie musisz nic sprzedawać a będziesz zarabiać!

Dodaj swój e-sklep do porównywarki Ceneo.pl i zacznij sprzedawać więcej

 

Masz pytania, opinie lub sugestie? Masz pomysły na nowości w e-sklepie? Napisz do nas »