Kolejny aktywny miesiąc pracy nad platformą sklepową sStore dobiegł końca. Odkryjcie nowe funkcje i aktualizacje, które eBiznes.pl opracował dla Was w kwietniu.

Aby utrzymać sklep internetowy na czele cyfrowej transformacji i zapewnić jego bezpieczeństwo, niezwykle istotne jest systematyczne wykonywanie aktualizacji oprogramowania. Aktualizacje nie tylko gwarantują stabilność i niezawodność sklepu, ale także wprowadzają nowoczesne funkcjonalności i integracje, zwiększając efektywność i komfort użytkowania. Co więcej, poprzez oferowanie szerokiej gamy ulepszeń, aktualizacje umożliwiają sklepowi internetowemu ciągłe dostosowywanie się do zmieniających się wymagań rynku i oczekiwań klientów.

Pamiętaj, że konkurencja na rynku e-commerce jest silna, dlatego nie możesz sobie pozwolić na zaniedbywanie swojego sklepu internetowego. Jeśli nie aktualizujesz go regularnie, ryzykujesz utratę klientów na rzecz konkurencji, która może oferować nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania.

Nie pozostawaj więc w tyle i na bieżąco aktualizuj swój sklep internetowy sStore. Inwestycja w rozwój i doskonalenie swojego e-biznesu przyniesie Ci korzyści w postaci większej sprzedaży, zadowolonych klientów i wzrostu konkurencyjności na rynku.

 

Przedstawiamy najnowsze, kluczowe funkcje wprowadzone w najświeższej aktualizacji oprogramowania e-sklepu sStore w wersji 5.5.1:

 • dodaliśmy możliwość ustawienia domyślnej ilości pokazywanych produktów powiązanych, z liczbą ukrytych produktów, która pokazuje się w oknie pop-up, po kliknięciu – funkcja podobna do tej z serwisu Allegro;

 

 • udostępniliśmy większą ilość zdjęć do produktów wystawianych w serwisie Allegro.pl;

 

 • dodaliśmy nową konfigurację ilości zdjęć w ofertach Allegro;
 • zmiany w przekazywaniu danych PHP > JavaScrip – dla lepszego SEO;
 • nowa funkcja filtrowania produktów powiązanych ze sobą;

 

 • dodaliśmy masowe powiązanie produktów, bezpośrednio z listy produktów w panelu e-sklepu;

 

 • zaimplementowaliśmy modyfikacje na stronie powiązania produktu, aby ułatwić i usprawnić wzajemne łączenie produktów;

 

 • poprawiliśmy koszty wysyłki na fakturze korygującej;
 • poprawiliśmy widoczność wpisywanego tekstu w zabezpieczeniach „captcha” – Captcha (Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) to system zabezpieczeń stosowany na stronach sklepu internetowego, mający na celu odróżnienie prawdziwych użytkowników (ludzi) od botów. Służy do ochrony przed automatycznym spamowaniem, próbami włamań oraz innymi nieautoryzowanymi działaniami, które mogłyby być prowadzone przez zautomatyzowane skrypty lub boty;

 

Zalecamy jednak załączenie w sklepie internetowym bardziej zaawansowanego zabezpieczenia, w postaci reCAPTCHA – Google – zobacz jak załączyć tą funkcję w sklepie sStore.

 

 • dodaliśmy zmiany i poprawki dla wyświetlania dodatkowych bannerów na stronie e-sklepu;
 • zmiany w module Poczty Polskiej Pocztex 2.0 – poprawiono etykiety Pocztex Kurier;

 

 • zmiany i poprawki w module płatności PayPal;

 

 • wprowadziliśmy również zmiany, niektórych funkcji oraz linków w panelu administracyjnym sklepu.
 • na koniec warto wspomnieć, że w aktualizacji znalazło się również wiele innych mniej ważnych funkcji oraz usprawnień, których nie wymieniliśmy tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian, aby odkryć wszystkie nowości wprowadzone w tej wersji. Aby zapoznać się z pełnym potencjałem nowych zmian, konieczne jest zaktualizowanie sklepu do najnowszej wersji. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz na naszej stronie pomocy.