Mając sklep internetowy zintegrowany z hurtowniami, możesz w łatwy sposób w ciągu kilku minut, automatycznie zapełnić go tysiącami produktów.

Nie będziesz musiał dodawać produktów ręcznie, bo wszystkie produkty dodają się same, wraz z opisami, zdjęciami i cenami, powiększonymi o Twoje marże. Produkty w sklepie będą samoczynnie się aktualizowały, czyli zawsze będziesz mieć aktualne stany i ceny – dzięki temu zaoszczędzisz wiele cennego czasu i nie będziesz musiał zatrudniać dodatkowych pracowników do pilnowania tego!

Możesz podłączyć swój sklep internetowy do hurtowni, które oferują model sprzedaży Dropshipping, czyli będą wysyłać produkty bezpośrednio do Twoich klientów. W tym modelu logistycznym rola Twoja będzie sprowadzać się do zbierania zamówień i przesyłania ich do hurtowni / dostawcy, który będzie realizować wysyłkę towaru. Oczywiście przeważnie w modelu sprzedaży Dropshipping, marże są trochę niższe niż w tradycyjnej sprzedaży, gdy wysyłką zajmuje się sklep internetowy.

Moduł integracji sklepu internetowego z hurtowniami można zintegrować praktycznie z każdą hurtownią, dystrybutorem lub producentem, który udostępnia swoją ofertę produktową w postaci pliku XML – plik XML umożliwia łatwą wymianę danych pomiędzy systemami.

Od wielu lat nasza firma rozwija moduł integracji e-sklepu z hurtowniami, do którego stale dodawane są nowe integracje z hurtowniami, dystrybutorami i producentami. Także rozwijane są nowe funkcje automatyzujące procesy zachodzące pomiędzy hurtownią a e-sklepem.

 

Jak działa integracja sklepu internetowego z hurtownią, jakie dane są pobierane do sklepu, co można skonfigurować?

Podczas integracji e-sklepu z hurtownią możesz określić zasady integracji takie jak:

  • Częstotliwość aktualizacji
  • Powiązanie kategorii sklep <-> hurtownia (mapowanie kategorii) lub pobieranie kategorii z hurtowni
  • Marże na ceny zakupu z hurtowni dla wszystkich produktów lub wybranych kategorii produktowych
  • Dodatkowe marże dla wybranych produktów.

 

 

 

Oszczędność czasu i nakładów finansowych dzięki integracji sklepu z hurtowniami

Dodawanie do e-sklepu dużej ilości produktów, opisów, cen i zdjęć może zająć nieraz wiele miesięcy. Do tego często trzeba zatrudnić dodatkowych pracowników, aby się tylko tym zajmowali. Wiadomo, że zmieniają się ceny produktów i stany dostępności w hurtowni lub u dystrybutora, ciężko to ogarnąć wszystko ręcznie.

Jednak to wszystko nie jest najmniejszym problemem, gdy masz sklep internetowy podłączony do hurtowni, bo w ciągu kilkunastu minut możesz pobrać gotowe produkty ze zdjęciami, opisami, kategoriami oraz danymi technicznym. Nie ma to znaczenia jaka ilość produktów jest do pobrania, po chwili wszystkie pojawią się w Twoim sklepie internetowym. A najlepsze jest to, że produkty same będą się aktualizowały, bez Twojego udziału lub pracowników, tak więc zawsze będziesz miał aktualne ceny i dostępności!

 

Sprzedawaj w modelu Dropshipping

Model logistyczny sprzedaży Dropshipping to jeden z wygodniejszych modeli współpracy z hurtowniami, który polega na bezpośredniej dostawie towaru z hurtowni do klienta e-sklepu. Dzięki temu nie interesują Cię czynności związanych z pakowaniem i dostawą towaru a koszty prowadzenia sklepu internetowego są znacznie zredukowane. Jednak musisz wiedzieć, że także Twoje marże mogą być nieco niższe niż w tradycyjnym modelu sprzedaży, gdy wysyłkę do klienta organizujesz Ty sam.

 

Które hurtownie można zintegrować ze sklepem internetowym?

Moduł integracji e-sklepu z hurtowniami ma obecnie podłączonych wiele hurtowni z różnych branż, między innymi: odzież i obuwie, moda, RTV i AGD, komputery, dla dzieci, zdrowie i uroda, dom i ogród, prezenty, księgarnie, sport, motoryzacja, spożywcze, itd. Możesz sprawdzić nasz katalog podłączonych hurtowni.

Warto zintegrować ze swoim e-sklepem taką hurtownię, która nas interesuje, ale także znajduje się jak najbliżej naszej lokalizacji lub taką, która ma najlepsze warunki dostawy towarów do e-sklepu lub do klientów – w modelu Dropshipping.

 

 

 

Nie ma Twojej hurtowni w naszym katalogu? Zintegrujemy ją!

Jeżeli brakuje hurtowni, z którą chcesz współpracować lub obecnie współpracujesz, możesz zamówić taką integrację. Jedynym warunkiem jest to, aby hurtownia udostępniała ofertę produktową w formie plików XML (najlepiej link do pliku XML). Wystarczy zapytać przedstawiciela hurtowni o dostęp do plików XML i je nam wysłać, a my podłączymy ją do Twojego sklepu internetowego!

 

Podłącz swój sklep internetowy do hurtowni i sprzedawaj więcej, zarabiaj więcej!

Masz już sklep internetowy na naszej platformie, podłącz wybraną hurtownię już teraz i oferuj swoim klientom bogaty asortyment, dzięki temu będziesz sprzedawać więcej!

Nie masz jeszcze własnego e-sklepu, załóż własny sklep internetowy, podłącz go do hurtowni, pobierz tysiące produktów i sprzedawaj bez własnego magazynu!

 

 

 

 

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z nowościami:

 

Zobacz także:

Połącz sklep internetowy z hurtowniami, sprzedawaj tysiące produktów bez magazynu, sprzedawaj w modelu Dropshipping!

Zintegruj sklep internetowy z Allegro.pl

Szukasz pomysłu na e-biznes? Zmień e-sklep w pasaż handlowy i zarabiaj na promowaniu produktów!

 

Masz pytania, opinie lub sugestie, chcesz udoskonalić oprogramowanie e-sklepu, napisz do nas »