Dostawa przesyłek do klientów to bardzo ważna część działalności każdego sklepu internetowego. Szybkość realizacji dostawy, jej koszt oraz szeroki wybór form przesyłek będzie miało wpływ na liczbę zamówień składanych w Twoim e-sklepie.

Otwierając swój sklep internetowy lub prowadząc już go, musisz wiedzieć, że obecny klient to nabywca wymagający i wyrafinowany, obyty z takimi pojęciami jak kalkulacja czy analiza korzyści, szanujący swój czas i pieniądze. Wzrost znaczenia logistycznej obsługi klienta związany z faktem, że jest on coraz bardziej uwrażliwiony na poziom oferowanej mu obsługi.

 

Wybór kurierów, przewoźników dla sklepu internetowego

Biorąc pod uwagę dużą konkurencję na rynku e-commerce, trzeba starać się wybić poza konkurencję. Można to zrobić przedstawiając dobrą ofertę w korzystnych cenach, fachową obsługą oraz szybką i tanią dostawę do klienta. Ważnym elementem sukcesu e-sklepu jest zatem wybór takich kurierów, którzy oferują dobrą cenę, wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę klienta. Postaw także na nowoczesne formy przesyłek takich jak punkty odbioru paczek, czyli Paczkomaty i Paczka w Ruchu.

W oprogramowaniu sklepu internetowego sStore – sklepy na platformie SKLEPYWWW.PL – jest dostępna integracja z serwisem GlobKurier.pl, która niesie ze sobą wiele korzyści, przede wszystkim pełną automatyzację – nadawanie, wydruki, śledzenie przesyłek. GlobKurier.pl oferujemy szeroki zakres usług kurierskich dla biznesu – od przesyłek DOX po transport palet, dłużyc, towarów niestandardowych i wielkogabarytowych czy towarów niebezpiecznych ADR. Globkurier przesyłki dostarcza za pośrednictwem 50 przewoźników do ponad 192 krajów na całym świecie, między innymi za pośrednictwem DHL, UPC, GLS, dpd, InPost – Paczkomaty i Kurier, Geis, FedEx.

 

 

 

Dlaczego warto wysyłać przesyłki za pomocą GlobKurier?

Globkurier oferuje bardzo niskie ceny przesyłek, o czym można się przekonać odwiedzając stronę https://www.globkurier.pl/cennik. Poza tym oferujemy wiele elastycznych modeli współpracy, w celu jak najlepszego dostosowania oferty do potrzeb firmy. Wystarczy wybrać jedną z proponowanych przez nich opcji, a jeśli nie spełniają one Twoich oczekiwań, możesz negocjować z nimi ceny!

Dzięki współpracy z Globkurier.pl zyskujesz dodatkowo:

  • niższe stawki na przesyłki kurierskie do 70%
  • oszczędność czasu o 80%
  • integrację z e-sklepem na 1 klik
  • przesyłki do 192 krajów
  • intuicyjny panel wysyłek
  • największe firmy w jednym miejscu.

 

 

 

 

 

Jak zacząć współpracę z Globkurier.pl

Jeżeli chcesz w swoim sklepie internetowym załączyć wysyłki za pomocą Globkurier.pl, zarejestruj się na stronie https://nowy.globkurier.pl/register.

Po rejestracji w serwisie Globkurier uzyskasz klucz API Globkurier, będzie on potrzebny do wpisania w module e-sklepu. Teraz załącz moduł wysyłki / dostawy w swoim sklepie internetowym.

W tym celu przejdź do Konfiguracja > Sprzedaż > Wysyłka i wybierz przycisk „Dodaj moduł” (niebieski plusik u góry, po prawej stronie).

Następnie załącz go i uzupełnij wszystkie dane. Pełna instrukcja znajduje się na stronie.

 

 

 

 

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z nowościami:

 

Zintegruj sklep internetowy z Allegro – zarządzaj sprzedażą internetową w jednym miejscu

Podłącz swój sklep internetowy z hurtownią, sprzedawaj tysiące produktów bez magazynu, sprzedawaj w modelu Dropshipping!

Połączenie z witryną nie jest bezpieczne, Twój sklep internetowy ma szyfrowany protokół HTTPS?

Dodaj e-sklep do porównywarki cen e-Ceny.pl – sprzedawaj więcej, zarabiaj więcej!

Szukasz pomysłu na e-biznes? Zmień swój e-sklep w internetowy pasaż handlowy i zarabiaj na polecaniu produktów!

 

Masz pytania, opinie lub sugestie, chcesz udoskonalić oprogramowanie e-sklepu, napisz do nas »